MELIOREX Sp. z o. o.     

          Jesteśmy prywatnym przedsiębiorstwem rodzinnym, wyspecjalizowanym w dziedzinie wodno - kanalizacyjnej. Działamy na rynku od 1990r. Naszymi odbiorcami są: Generalni Wykonawcy, Urzędy Miast i Gmin, Przedsiębiorstwa Prywatne oraz Indywidualni Klienci.

          Działalność rozpoczęliśmy od zakupu sprzętu ciężkiego. Wraz ze wzrostem ilości otrzymywanych zleceń, zwiększamy bazę sprzętową Firmy. Dynamicznie wzrasta również liczba zatrudnianych pracowników. Przez okres naszej działalności zawsze świadczymy usługi najwyższej jakości. Naszymi priorytetami są: terminowość i profesjonalizm.

          Bezproblemowo wywiązujemy się z powierzonych zadań. Tak wysoka jakość świadczonych usług prowadziła i w dalszym ciągu prowadzi do poszerzania grona Naszych Klientów i umacniania kontaktów ze stałymi Klientami. Kontrakty, które realizowaliśmy bądź realizujemy obejmują szeroki zakres robót co wpływa na zdobywanie nowych doświadczeń. Poprzez wzorową organizację pracy jesteśmy w stanie realizować wiele zleceń w jednakowych terminach na terenie całej Polski.

Zakres działalności:

- sieci sanitarne, deszczowe, wodociagowe

- budowa oczyszczalni ścieków

- budowa stacji uzdatniania wody i innych budowli inżynierii sanitarnych

- hutrowa sprzedaż paliw

- przeciski rurami stalowymi

- transport

Zarząd Przedsiębiorstwa:

- Maria Paciorko - Prezes Zarządu

- Antoni Paciorko - Prokurent

- Piotr Paciorko - Dyrektor ds. realizacji kontraktów   

Kierownicy:

- Robert Lenczewski - Kierownik Działu Technicznego

- Michał Żukowski - Kierownik Działu Transportu i Sprzedaży Paliwa

- Leszek Borzym - Kierownik Bazy Sprzętowo - Transportowej